607 059 017

Volejte kdykoliv!

obchod@palety-usti.cz

Nábytek z palet

Zajímáte se o originální nábytek a další doplňky? Chcete něco co je současný trend, ale zrovna vám chybí inspirace? Hledáte originální dárek? Pak jste tady správně. Nábytek z palet začíná být velmi žádaný a proto jsme se rozhodli Vám v tom pomoci.

konferenční stolek z palety

Naše společnost nabízí nejen prodej palet které lze použít pro výrobu nábytku, ale i nabídku služeb, které Vám pomohou Vaše kutilství ulehčit a zpříjemnit. Pro výrobu nábytku je vhodné použít zejména EUROPALETY (nové případně použité) a to zejména kvůli jejich atraktivitě, či nosnosti. Doporučujeme však palety opracovat obroušením. Samozřejmě záleží jen na Vás. Palety jsou ošetřené již při jejich výrobě, nicméně nikdy není na škodu když je naimpregnujete proti škůdcům (např. Lazurolem). Pokud je nábytek určen na balkón, nebo do venkovního prostoru, pak je vhodné palety namořit olejem. Další možností je palety natřít Vaší oblíbenou barvou či doplnil vlastním nápisem.

S broušením, impregnací či nátěrem Vám rádi pomůžeme - cena je na vyžádání. V blízké budoucnosti Vám to zjednodušíme natolik, že se v naší sekci e-shopu objeví první výrobky z palet, které Vás mohou inspirovat natolik, že si je buď vyrobíte, nebo si náš výrobek jednoduše a to z pohodlí domova objednáte.

Tým Rexwood


polikna na nábytek z palet
Europaleta pro nábytek
nábytek z palet 2
polikna na nábytek z palet
nábytek z palet 1
broušení palety k nábytku