607 059 017

Volejte kdykoliv!

obchod@palety-usti.cz

Nákup palet

Nové palety se snažíme nakupovat i v mezinárodním prostředí, abychom Vám dokázali zajistit co nejlepší možnou cenu a kvalitu. V současné době rozšiřujeme spolupráci v obchodování s paletami EURO EPAL, které zárukou nejvyšší kvality. Nejenom, že jsou v současné době cenově přijatelné, ale hlavně certifikované. V současné době je totiž největší obava z padělaných palet, proto společnosti dovážející palety kontrolujeme a ověřujeme jejich pravost.

nákup palet v Ústí nad Labem

Prodej a skladování

Nabízíme k prodeji všechny typy přepravní palet a obalů. Zajišťujeme kvalitu dle norem ČSN. K prodeji máme i použité palety či přepravky typu Gitterbox, Mars. Využijte množstevních slev či speciálních nabídek. Pro palety si můžete přijet do naší provozovny v Olšinkách, nebo Vám je přivezeme kamkoli po ČR. V současné době nabízíme nové, certifikované EURO palety EPAL.

Ceník, případně individuální nabídku Vám zašleme na vyžádání.
doprava palet
prodej palet v Ústí nad LAabem
prodej palet v Ústí nad LAabem
prodej palet v Ústí nad LAabem

Doprava palet

Zajišťujeme dopravu na místo určení po celém území ČR. Využíváme především vlastní dopravy případně renomovaných dopravních společnosti, kde je zárukou krátký dodací čas včetně optimalizované velikosti vozidla pro konkrétní objednávkové množství.

Dále zajišťujeme mobilní výkup a prodej palet našim vozidlem typu:

Naše vozidla
Škoda Roomster (10 palet)
Ford transit + vlek (40 až 80 palet)
DAF 5t (80 až 100 palet)
Souprava (500-750 palet)
Externí přeprava: Od 700 – 812 palet
doprava palet